Načítání obsahu...
Restaurace

Restaurace

Restaurace u nás

Součástí našeho zábavního centra jsou dvě restaurace. V přední restauraci s kapacitou 100 míst máte možnost využít pro svou zábavu bowling, kulečník, biliard, stolní fotbal a vzdušný hokej. To vše je zpestřeno možností sledovat velkoplošnou HD videoprojekci s převážně hudebními a sportovními satelitními pořady (zejména anglická Premier League a španělská LaLiga). 

V zadní stylové restauraci naopak najdete velmi klidné a nerušené posezení v příjemných boxech, nebo u klasických stolů se zajímavým pohledem na ulici. Pro větší akce je možno tuto restauraci uzavřít pro Vaše společenské akce jako jsou různé oslavy, svatby, večírky, recepce, školení, rauty atd. Také zde je pro Vás připraveno k posezení dalších 110 míst. 

Menší společnost uspokojíme výběrem ze tří zajímavých salónků pro 40, 25 a 15 hostů.

Jsme připraveni splnit každé Vaše přání s bohatým výběrem chutných jídel naší výborné kuchyně a širokým sortimentem nápojů.

Ve všední dny nabízíme menu s výběrem ze tří jídel od 82,- Kč, který je na našich internetových stránkách každý týden aktualizován. V ceně menu je také polévka a džbánek vody. 

Objednávka jídel v pátek a sobotu do 24.00 hod. V ostatní dny jednu hodinu před ukončením provozní doby. Přijímáme tyto stravenky: Menu Service, Sodexo Pass, Ticket Restaurant, Chéque déjauner.

Restaurace u nás
Denní menu

Denní menu

Týdenní menu

Týdenní menu

Pondělí14.10.2019
Úterý15.10.2019
Středa16.10.2019
Čtvrtek17.10.2019
Pátek18.10.2019

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Penzion RAKETA BOWLINGv Opavěhodnocení